• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

Сортування: orderby
Бренд: Промприлад (Україна)
Ціна без знижки: 5 145 грн.
4 887 грн.

     Як відомо, у бізнесі не буває дрібниць. Особливо якщо це ресторанний, готельний бізнес або магазин. Важлива кожна деталь обладнання  - будь то вакуумний пакувальник, стерилізатор ножів, фільтр, який зменшує жорсткість води. Якісне устаткування для знищення комах значить для гарної репутації закладу не менше, ніж смачна кухня або гарно випрасувана білизна.

     Тому дуже серйозно потрібно віднестись до вибору допоміжного обладнання. Від нього залежить здоров’я не тільки відвідувачів, але й робітників закладу.

Як і де краще замовити допоміжне обладнання?

     Інтернет-магазин PROF Kitchen спеціалізується не тільки на продажу професійного обладнання для кухні ресторанів, кафе, але займається також реалізацією допоміжного обладнання для закладів різного типу. Без цього обладнання не обійтись, якщо ви дотримуєтесь санітарних норм в роботі свого закладу.

     Різноманіття техніки на сьогодні вражає, але з тим і ускладнює вибір. Не всі покупці добре розуміються на технічних питаннях, можна помилитись при виборі, придбавши зовсім не ту модифікацію допоміжного обладнання, яку потрібно.

     Спеціаліст нашої компанії прийде на допомогу. Враховуючи габарити приміщення, потреби закладу, зробить індивідуальний розрахунок і допоможе підібрати модель, яка більше підходить вам.

     Також для вас буде створена 3D-модель приміщення, де буде встановлено допоміжне обладнання, ви зможете ввести якісь корективи, якщо буде потреба.

     Ви можете замовити також інше професійне обладнання – посудомийні та пральні машини, холодильне та теплове устаткування.

Як зробити замовлення допоміжного обладнання?

     Зробити замовлення у нашому інтернет-магазині дуже просто, тим більше, що клієнти мають багато переваг, а саме:

  • менеджери PROF Kitchen завжди на зв’язку, контактний номер – на сайті інтернет-магазину;
  • якщо ви бажаєте, то у процесі замовлення консультант зробить розрахунок приміщення, зонування робочого простору, де буде встановлено обладнання;
  • ви маєте можливість замовити вакуумний пакувальник, стерилізатор ножів та інше допоміжне обладнання з урахуванням індивідуальних особливостей виробництва і приміщення.

Доставка допоміжного обладнання

     Після виконання замовлення наступний етап за перевізником – «Нова Пошта», «Делівері», які доставляють товар у будь-яку точку України у зручний час. Доставку оплачує повністю замовник, але діє значна скидка. При об’ємному  замовленні доставку оплатить компанія.

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх