• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

     Нейтральне кухонне обладнання, зокрема меблі з нержавіючої сталі, є невід’ємною частиною усіх закладів харчування та використовуються з будь-якими цілями. Вони не мають рухомих деталей або механізмів, тому при правильній експлуатації можуть служити досить довго та збережуть відмінний стан без відколів і подряпин. PROF Kitchen представляє широкий вибір лише якісного сучасного асортименту.

     Нержавіюча сталь – один із небагатьох матеріалів, що дозволяються для застосування у харчовій промисловості. Це пов’язано з високими вимогами до гігієни. Такі вироби здатні значно полегшити роботу кухні, оскільки вони:

  • водостійкі;
  • легко чистяться;
  • не піддаються діям механічних і хімічних подразників;
  • зберігають свої властивості при низьких і високих температурах;
  • мають привабливий зовнішній вигляд.

     Вони практичні та довговічні. Усе обладнання можна створити під потрібні параметри, надати йому будь-яку висоту, довжину та глибину.

     Асортимент інтернет-магазину PROF Kitchen має широкий вибір устаткування для усіх потреб. Найбільшим попитом користуються стелажі із різною кількістю полиць, що підходять для зберігання кухонного начиння, різноманітного дрібного обладнання та продуктів харчування. Виробничі мийки полегшують роботу миючого, м’ясного, рибного, овочевого та інших відділень. Сервірувальні візки допоможуть швидко перемістити великі обсяги предметів, зокрема готових страв, напоїв та використаного посуду. Витяжні вентиляційні зонти є обов’язковою умовою для роботи закладів харчування та збереження здоров’я робітників. Крім того, їх можна оснастити лампами та додати освітлення приміщенню. Лінії роздачі допоможуть офіціантам швидше подати замовлення та не затримувати кухарів. Кондитерські стелажі-шпильки зекономлять робочу площу. Різноманітні сушарки та підставки створять ідеальний порядок на кухні, навіть за умови дуже великої кількості посуду та оснащення. Гастроємності збережуть необхідну температуру страв протягом довгого періоду часу.

     Ми гарантуємо відмінну якість наших товарів, оскільки зацікавлені полегшити роботу ваших працівників та зробити кухню місткою і безпечною для здоров’я. Представлене нами обладнання є досить простим в експлуатації, легке у догляді та гігієнічній обробці. Зберігає свій початковий вигляд навіть після декількох років активного використання. Ви істотно заощадите кошти та отримаєте устаткування європейської якості від надійних виробників.

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх