• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

 

     Зараз жоден готель, санаторій, навіть кафе або ресторан не може обійтись без прального обладнання. Якісно випрасувані скатертини, спецодяг для персоналу, чисті рушники не менш важливі для того ж кафе, ніж смачна кухня. Так, персоналу закладів харчування нема потреби у прасуванні білизни, але без прального обладнання не обійтись.

     Придбання обладнання для підприємства  – велика відповідальність, і кожен власник бізнесу це добре знає. Пропонуємо функціональне пральне обладнання, яке прослужить довго, за демократичними цінами. Спеціалісти нашого інтернет-магазину PROF Kitchen зроблять необхідні розрахунки індивідуально під ваше підприємство, підберуть саме ту модель, яка відповідає обсягам роботи вашого готелю, ресторану, спа-салону.

     У каталозі інтернет-магазину представлені всі відомі бренди пральних машин, є повна інформація про кожну модель. Також ви можете замовити комплектуючі до прального обладнання.

Як замовити пральну машину у нас?

     Ми орієнтуємось на якісний результат, для нас важлива думка клієнта, його побажання щодо замовлення, тому наші менеджери працюють з кожним клієнтом індивідуально. Як замовити пральну машину через сайт нашого інтернет-магазину:

  • Подзвонити за контактними телефонами менеджеру, отримати консультацію стосовно модифікацій.
  • Досягнення домовленості щодо приїзду консультанта магазину для заміру приміщення, де буде встановлено пральне обладнання.
  • Узгодити з менеджером модель пральної машини, технічні дані, габарити, оплату.
  • Отримати рекомендації спеціаліста щодо зонування робочого простору приміщення з пральним обладнанням.
  • Замовити товар на сайті інтернет-магазину.
  • Укласти договір про співробітництво.

     Індивідуально для вас буде розроблено 3D-візуалізація, і ви зможете побачити, як впишеться у інтер’єр пральна машина. 

Доставка прального обладнання на місце

     Коли всі питання стосовно вибору прального обладнання, придбання та оплати будуть вирішені, можна переходити до наступного етапу – доставка товару покупцю. Інтернет-магазин Kitchen співпрацює з такими перевізниками, як «Делівері», «Нова Пошта». Вони доставлять ваше замовлення в будь-який населений пункт України.

     Оплату за доставку здійснює замовник, але при цьому компанія надає знижку. А якщо замовлення має великі габарити – доставка буде безкоштовною.

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх