• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

 

     Зараз жоден готель, санаторій, навіть кафе або ресторан не може обійтись без прального обладнання. Якісно випрасувані скатертини, спецодяг для персоналу, чисті рушники не менш важливі для того ж кафе, ніж смачна кухня. Так, персоналу закладів харчування нема потреби у прасуванні білизни, але без прального обладнання не обійтись.

     Придбання обладнання для підприємства  – велика відповідальність, і кожен власник бізнесу це добре знає. Пропонуємо функціональне пральне обладнання, яке прослужить довго, за демократичними цінами. Спеціалісти нашого інтернет-магазину PROF Kitchen зроблять необхідні розрахунки індивідуально під ваше підприємство, підберуть саме ту модель, яка відповідає обсягам роботи вашого готелю, ресторану, спа-салону.

     У каталозі інтернет-магазину представлені всі відомі бренди пральних машин, є повна інформація про кожну модель. Також ви можете замовити комплектуючі до прального обладнання.

Як замовити пральну машину у нас?

     Ми орієнтуємось на якісний результат, для нас важлива думка клієнта, його побажання щодо замовлення, тому наші менеджери працюють з кожним клієнтом індивідуально. Як замовити пральну машину через сайт нашого інтернет-магазину:

  • Подзвонити за контактними телефонами менеджеру, отримати консультацію стосовно модифікацій.
  • Досягнення домовленості щодо приїзду консультанта магазину для заміру приміщення, де буде встановлено пральне обладнання.
  • Узгодити з менеджером модель пральної машини, технічні дані, габарити, оплату.
  • Отримати рекомендації спеціаліста щодо зонування робочого простору приміщення з пральним обладнанням.
  • Замовити товар на сайті інтернет-магазину.
  • Укласти договір про співробітництво.

     Індивідуально для вас буде розроблено 3D-візуалізація, і ви зможете побачити, як впишеться у інтер’єр пральна машина. 

Доставка прального обладнання на місце

     Коли всі питання стосовно вибору прального обладнання, придбання та оплати будуть вирішені, можна переходити до наступного етапу – доставка товару покупцю. Інтернет-магазин Kitchen співпрацює з такими перевізниками, як «Делівері», «Нова Пошта». Вони доставлять ваше замовлення в будь-який населений пункт України.

     Оплату за доставку здійснює замовник, але при цьому компанія надає знижку. А якщо замовлення має великі габарити – доставка буде безкоштовною.

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 093 76-15-880

+38 098 52-54-808

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх