• UAH
 • EUR
 • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

         PROF Kitchen- провідний онлайн-каталог комплексного професійного обладання ,для торгівлі та громадського харчування: магазинів, барів, кафе, ресторанів, тощо.

          PROF Kitchen – це сучасний інтернет-магазин, які пропонує професійне устаткування для кухні барів, ресторанів, магазинів, автомобільних заправок, промислових лабораторій тощо за лояльними цінами. Комплексна послуга включає не тільки продаж обладнання для громадського харчування, а й складання плану облаштування приміщення, де воно буде розміщено, виготовлення з нержавіючої сталі індивідуальних замовлень та кваліфіковані консультації щодо будь-якого етапу пошуку, вибору і встановлення техніки. При цьому якість та надійність роботи обладнання гарантовано, адже ми співпрацюємо тільки із перевіреними постачальниками.

Замовити професійне кухонне устаткування

          Для того щоб придбати комплексне обладнання для торгівлі та громадського харчування, необхідно зателефонувати до інтернет-магазину PROF Kitchen. Звернувшись до компанії, Ви зможете:

 • отримати вичерпну безкоштовну консультацію;
 • домовитися про виїзд спеціаліста для здійснення вимірів або уже підписання угоди;
 • узгодити деталі замовлення, порядок оплати й доставки тощо.

         Спеціаліст компанії виїжджає до замовника з метою:

 • консультування щодо найбільш оптимального вибору обладнання;
 • виконання замірів, складання докладного плану облаштування приміщення;
 • розробки рекомендацій щодо зонування простору;
 • укладання угоди про співробітництво.

         Також доступний варіант виготовлення обладнання для кухні за індивідуальними габаритами. Ми виготовимо креслення й створимо 3D-візуалізацію облаштування території. Тобто ви можете підібрати устаткування ресторану, бару, кафе під особливості приміщення для оптимального розміщення й економії площі.

Як отримати якісне обладнання для кухні

         Після обговорення зі спеціалістами та укладення угоди про співробітництво замовлення буде оперативно доставлено у будь-який населений пункт України перевізниками «Новою поштою» або «Делівері». Зручна та вчасна доставка здійснюється за умови 100% передоплати. Якщо ви замовили комплексний габаритний проект, доставка є безкоштовною.

Де можна встановити обладнання

            Більшість техніки, представленої в онлайн-каталозі PROF Kitchen, підходить не тільки для кухні ресторанів, барів, кафе. Окрім закладів громадського харчування, за допомогою нашого обладнання ви можете облаштувати:

 • двір або сад заміського будинку (грилі, коптильні, апарати для солодкої вати);
 • виробничу лабораторію (холодильні столи, стерилізатори);
 • магазини (настільні марміти, вакуумні пакувальні машини, знищувачі комах);
 • пекарні (конвекційні та подові печі, пекарські шафи)
 • автомобільну заправку або кінотеатр (кавоварки, обладнання для хот-догів та для попкорну, апарати для приготування пончиків).

 

Вартість обладнання для ресторанів, кафе, барів

          Вартість устаткування для закладів громадського харчування у компанії є лояльною й помірною. Причому за таку ціну ви отримуєте надійну техніку для кухні від найкращих виробників, професійну консультацію та гарантійний талон із післягарантійним супроводженням. Обладнання, яке виготовляється під індивідуальне замовлення під ваш персональний запит, має умову 60% оплати в якості авансу. Перед відвантаженням з заводу вартість обладнання оплачується у повному обсязі.

         Інтернет-магазин PROF Kitchen пропонує вам якісне професійне обладнання для будинку або закладів громадського харчування – барів, кафе, їдалень, ресторанів, а також магазинів, пекарень, автозаправок чи іншого бізнесу. Кожен товар, який Ви купуєте в інтернет-магазині  profkitchen.com.ua , супроводжується підписаним договором та гарантійним талоном.

        Підібрати устаткування, визначитися із оптимальним його розташуванням, щоб отримати найбільший дохід від вашого бізнесу – всі консультації ви можете отримати за контактним телефоном  + 380 93 00 48 442.

 

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх