• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

     Індустрія підприємств громадського харчування невпинно розвивається та потребує все більше різних видів електромеханічного обладнання. Адже воно здатне істотно полегшити роботу кухарів, збільшити їх продуктивність, зекономити електроенергію та значно скоротити розходи сировини, а отже – зменшити фінансові витрати. Устаткування цього типу може  істотно підняти ефективність роботи будь-якого підприємства індустрії харчування. Зазвичай воно використовується для попередньої обробки і нарізки продуктів, з яких потім виготовляються повноцінні страви.

     Якісне електромеханічне обладнання повинно мати високу потужність та могти працювати без перерви протягом тривалого періоду. Крім того йому необхідно досконало обробляти великі обсяги продукції для приготування за короткий проміжок часу і майже без використання ручної праці.  Інтернет-магазин PROF Kitchen має широкий асортимент професійного обладнання для кухонь, яке витримає будь-який об’єм роботи та володіє достатніми технічними характеристиками для активного щоденного застосування.

     Види продукції

     Ми пропонуємо різноманітні слайсери, м’ясорубки та овочерізки, що мають додаткові контейнери для зберігання і здатні порізати ковбаси, сири, фрукти та овочі на найдрібніші шматочки. Кутери перетворять горіхи та сухофрукти на стружку, а хліборізки створять однакові і рівні скибочки хліба. Молочні та планетарні міксери допоможуть приготувати смачні муси і коктейлі. Соковитискачі збережуть усі корисні вітаміни та додадуть натуральності напоям. Прилади для м’яса та картоплі, наприклад, картоплечистки, картоплерізки, пили для м’яса, фаршеміси, ковбасні шприці, преси для котлет  не тільки впораються зі своїм початковим завданням, а й зроблять вигляд страв ще більш апетитним. Професійні тістоміси і борошнопросіювачі створять пухке тісто для хлібопекарських витворів.

     Командра професіоналів PROF Kitchen піклується про ваших працівників і пропонує лише якісне та безпечне обладнання від надійних виробників за лояльними цінами. Кожен, навіть найменший інструмент на кухні, є важливим, і його несправність може затримати роботу цілого закладу. Усе наше устаткування має гарантійний талон, що дійсний протягом 12 місяців з моменту покупки. На випадок, якщо обладнання не справилося із натиском великої кількості відвідувачів, передбачено післягарантійне обслуговування. Також наші спеціалісти допоможуть підібрати устаткування для вашого бізнесу та визначитися з оптимальним його розташуванням.

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх