• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

   

Способы доставки

Новая Почта

Стоимость доставки от 40 грн. Срок доставки в среднем 1-3 дня. При получении заказа наложенным платежом к оплате: стоимость товара + стоимость доставки + комиссия в размере 2% от суммы заказа +20 грн.

 

Способы оплаты

Оплата на карту ПриватБанка (онлайн оплата)

При выборе данного способа оплаты, обязательно укажите свою электронную почту. В первом письме будут указаны реквизиты для оплаты. При оплате укажите номер заказа.

Наложенный платеж

Наложенный платеж при получении заказа по тарифам транспортных компаний.

 

 

 Інтернет-магазин PROF Kitchen здійснює доставку замовлень по всій території України. Транспортування проводиться за допомогою Нової Пошти, Делівері або будь-якого іншого перевізника, з яким співпрацює прямий постачальник за умови повної сплати замовлення.

     Вартість доставки згідно тарифів обраного перевізника. При замовленні комплексного проєкту, транспортування відбувається безкоштовно. Страхування замовлення входить у вартість доставки.  У разі пошкодження під час перевезення повну матеріальну відповідальність несе транспортна компанія.

     Фізичні особи-підприємці можуть здійснити оплату замовлення через безготівковий розрахунок згідно рахунку-фактури на реквізити компанії.

     Якщо вартість замовлення не перевищує 3000 грн, є можливість карткового розрахунку. Оплата здійснюється перерахуванням коштів на картку ПриватБанк.

     Повна вартість замовлення оплачується перед відправленням.

Зверніть увагу! Максимальний строк зберігання на складі складає 5 робочих днів та передбачає нарахування пені по закінченню цього терміну.

     Обладнання за індивідуальними розмірами реалізується за передоплатою у розмірі 60% від повної вартості. Для постійних клієнтів передбачена система знижок.

     З метою надання лише якісних послуг, перед відправкою ми перевіряємо комплектацію замовлення та заповнюємо гарантійний талон, що діє протягом 12 місяців з моменту оформлення продажу товарів. Також у разі виникнення потреби, передбачено післягарантійне обслуговування.  

ВАЖЛИВО! Обов'язково перевіряйте зовнішній вигляд і комплектацію товару при отриманні! У разі пошкодження обладнання, неповної його комплектації, відмовтесь від отримання замовлення і складіть акт (претензію). Необхідно обов'язково повідомити про цю проблему нам, зателефонувавши за контактним номером телефону.

     Послуги перенесення обладнання у потрібне приміщення та його подальше підключення спеціалістами PROF Kitchen не надаються.

     Для більш детальної інформації звертайтеся за номерами:

 (093) 004-84-42, (098) 525-48-08.

Пн-Пт 9:00 - 18:00

 

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 093 00-48-442

+38 098 52-54-808

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2020 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх