• UAH
 • EUR
 • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

     Облаштування кухонного приміщення - це важливий елемент проектування вашого закладу. На цьому етапі важливо продумати кожну деталь, а зробити це варто доручити лише професіоналам своєї справи. Команда PROF Kitchen з радістю допоможе реалізувати проект будь-якої складності!

     Інтернет-магазин PROF Kitchen піклується про перебіг Вашого бізнесу і пропонує безліч можливостей для створення ідеального дизайну. Великий асортимент продукції та багатий досвід наших майстрів дозволяють надати клієнтам широкий спектр послуг, зокрема:

 • розробку нового інтер’єру або редизайн старого;
 • створення проєкту, що міститиме план розміщення меблів, перепланування та 3D візуалізацію приміщення.

     Команда PROF Kitchen працює з усіма типами закладів, від барів та ресторанів, до їдалень та фастфуд кортів. Ми також цінуємо кожен сантиметр площі, адже це є важливим для таких робочих приміщень, як кухня. Тому пропонуємо її безкоштовне 3D проектування, куди входитимуть:

 • підбір обладнання у нашому інтернет-магазині та його оптимальне розташування;
 • розробка зонування приміщення;
 • детальний прорахунок (специфікація);
 • доставка.

     Ви можете самостійно у довільній формі замалювати план кухонного приміщення, без виїзду спеціаліста на заміри. Однак наші фахівці з радістю допоможуть Вам не тільки зробити правильні розрахунки, а й переформатувати креслення в електронну версію.

     Кожен наш проект складається з декількох важливих етапів:

 1. Обговорення побажань замовника щодо дизайну. Під час цього спеціаліст пропонує готові варіанти інтер’єрів з кресленнями, фото та варіантами обробки.
 2. Створення ескізу та 3D візуалізація, що дозволить попередньо побачити остаточний вигляд Вашого ресторану і зробити висновок, наскільки гармонійно усе поєднується.
 3. Узгодження проекту або його доробка у випадку, якщо щось потребує коригування та/або змін.
 4. Оформлення розробленого дизайну у готовий вид, що відповідає усім стандартам, та передача його замовнику.

     Під час роботи над проектом спеціалісти PROF Kitchen не працюють з якимось конкретним брендом обладнання. Техніка розставляється туди, де вона повинна бути. Лише після узгодження дизайну із замовником, ми прописуємо точну специфікацію з усіма моделями устаткування, його вартістю, технічними характеристиками, а також обговорюємо доставку і подальший монтаж.

     Співпраця з PROF Kitchen - це розумний вибір ціни та якості, що допоможе вашому закладу досягти високого рівняі!

 

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх