• UAH
  • EUR
  • USD

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

У зв'язку з військовим станом в країні та нестабільним курсом валют, актуальність цін потрібно уточнювати за телефонами, вказаними в розділі Контакти!

Віримо в ЗСУ, все буде Україна

     Жодне підприємство не може працювати без холодильного обладнання. Усі кафе та ресторани мають необхідність заморожувати продукти або зберігати їх охолодженими для подальшого використання. Його відсутність не тільки негативно впливає на якість товарів, а й тягне за собою адміністративну відповідальність. З кожним роком технологічність та доступний функціонал устаткування збільшується. Тому зараз на ринку присутнє обладнання, яке здатне задовольнити будь-які підприємницькі потреби.

     Інтернет-магазин PROF Kitchen пропонує широкий асортимент товарів для холодних цехів, які поєднують у собі стильний дизайн та бездоганну якість. Надійні холодильні шафи забезпечать довготривале зберігання заморожених продуктів, сучасні льодогенератори не допустять подання гостям закладу теплих коктейлів без жодної крижинки, поринути в атмосферу справжньої Азіїї допоможуть спеціальні салат-бари і суші-кейси, а фризери для морозива запобігатимуть його перетворенню на рідину. Окремої уваги варті шафи для вина і напоїв та барні холодильники, що не тільки збережуть унікальний смак, а й заохотять відвідувачів до покупки своїм стильним зовнішнім виглядом.

     Ми розуміємо, наскільки важливою є свіжіть продуктів, тому пропонуємо лише якісне обладнання від надійних виробників. Наше холодильне устаткування відрізняється надзвичайною функціональністю. Наприклад, морозильні столи мають широкі робочі стільниці, під якими розміщаються досить місткі холодильні камери, що дозволяє значно зекономити площу холодного цеху. Столи для піци мають додаткові ємності, завдяки яким готувати стає набагато легше. Продемонструвати відвідувачам апетитний вигляд тістечок допоможуть кондитерські вітрини, що здатні зберігати вироби протягом довгого часу при оптимальній температурі та вологості.

     PROF Kitchen піклується про натуральність продуктів на підприємствах наших клієнтів, тому в асортименті присутні шафи для дозрівання м’яса, які підкреслять вишуканість смаку і задовольнять потреби найвибагливіших замовників, та шафи шокової заморозки для зберігання свіжих продуктів без погіршення їх якості.

     Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальне обладнання для будь-якого підприємства та порадять, як краще його експлуатувати. А свіжість продуктів після зберігання у нашому холодильному обладнанні не дозволить відвідувачам оминути ваш заклад наступного разу.

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу

+38 097 89-14-974

+38 063 76-15-880

 

Прийом замовлень через сайт - цілодобово, дзвінки по телефону в робочий час

Всі права захищено Україна, м. Вінниця © 2022 Розробка сайту - «Webhit»
Наверх